Buz Dolabı topu.

27.10.11

Gecen gün bitenekadar.com da dolaşırken buzdolabı topu diye bir şeyler karşılaştık.  Orda çok yorum falan yoktu ama internetten araştırdık iyi yorumlar gördük ve aldık. Buz dolabinin içine koyuyorsun ve denildigine göre 2 ay gidiyor.
Biz bunu almadan önce mesela biraz üzüm almistik. 3-4 gun sonra büzulmeye başladılar ve bir hafta geçmeden bozulmuslardi. Onlari atmak zorunda kaldık. Bu toplardan sonra aldığımız üzüm ise 8-9 gün geçmesine rağmen taptaze duruyor. Normalde fasulye falan curumeye başlar dolapta. Bir hafta geçmesine rağmen fasulyeler taptaze duruyorlar.
O yüzden herkese tavsiye ederim.  Hemen alın.  Sebzelerden tasarruf edin.

Bitenekadar linki:

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=19201&b=Fridge-Balls-Buzdolabi-Koku-Giderici-ve-Tazeleyici--3-Adet-

Dealextreme linki:
http://www.dealextreme.com/p/fridge-balls-odor-remover-3-piece-pack-49768

Ikisi yaklaşık aynı fiyat ama bitenekadar da 3.5 lira kargo ücreti var. Hizli gönderiyor tabi ki.  Dealextreme den yaklaşık 15 gunde geliyor ama kargo bedava.  Bir de 3 tane 5 tane alirsaniz ucuzluyor. Bilginize.

Hadi optum bay bay


Helal olsun sana..

20.10.11

Su ana kadar 2 Universite gordum: Bogazici ve Koc. Ogrencileri karsilastirmiycam ama yonetim acisindan buyuk farklar var. Koc Universitesinde yonetim acayip duyarli. Ayrintiya girmeden rektorumuz Umran Inan’in az once gonderdigi emaili asagiya ekliyorum:

“Sevgili Öğrenciler ve Çalışma Arkadaşlarım,

Bildiğiniz üzere Hakkari Çukurca’da 8 ayrı noktaya aynı anda saldıran hain teröristler 24 askerimizi şehit etti.

Bu tür olaylarda millet olarak daha çok birbirimize bağlandığımız ve terörün kaynağını çürütmek için gösterdiğimiz çabaların daha da arttığı ortadadır.

Vatanımızın ve ülkemizin bölünmezliğine yönelik bu saldırılar,  bilinçli ve birbirine kenetlenmiş bir Türk milleti olarak durduğumuz sürece her zaman boşa çıkacaktır. 

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diler, yakınlarına ve tüm Türk milletine başsağlığı dileriz.

Umran S. İnan”